Garážová vrata

Garážová, průmyslová vrata a rolovací mříže

Garážová vrata, průmyslová vrata a rolovací mříže slouží k uzavření nebo k oddělení prostor od okolí. Jejich pomocí ve většině případů uzavíráme garáže, výrobní nebo skladové prostory a dílny. Rolovací mříže nejčastěji používáme pro bezpečné uzavření prodejních prostor.

Garážová vrata na míru

Veškeré naše produkty dodáváme ve většině případů vyrobené na míru. Dodáváme jen výrobky, které svou kvalitou a designem splní vaše požadavky jak na příznivou cenu, tak na kvalitu, funkčnost a vzhled tak, aby dodaly vašemu domovu nebo firmě punc dokonalosti a vám samotným dobrý pocit z fungujícího kvalitního výrobku. U všech výrobků je u nás standardem prodloužená záruční doba.

Ovládání a dolplňky

Všechna naše garážová vrata si můžete objednat vybavené pohonem s dálkovým ovládáním, které vám umožní jejich ovládání bez větší námahy. Pohony můžeme doplnit o GSM klíč, který umožní ovládání, kde budete v dosahu signálu vašeho mobilního operátora.

V našem showroomu v Ostravě vám můžeme předvést funkční vzorky sekčních vrat s odsuvem pod strop (v barvě silver, s pohonem typu speed, s dálkovým ovládáním), s odsuvem do boku (v šedé železoslídové barvě, která dodává vratům metalický prvek, s dálkovým ovládáním) a rolovací vrata (v šedé barvě RAL 9006, s ovládáním na zdi).