Výklopná garážová vrata

Mezi klasiku výklopných garážových vrat patří model Rees – motiv ocelový svislý prolis, k dodání také s vloženým vchodem.
Novoferm K® (vrata Komfort) a Novoferm M® (vrata Magnum) s ocelovou výplní jsou jak pro jednogarážové tak i dvougarážové stání s možností dodání vedlejších dveří.
Novoferm K® vrata Komfort, model Rees, jsou také k dostání v provedení VivoPort® jako automatický vratový systém s integrovaným pohonem.
Všechny modely výklopných vrat s ocelovou výplní mají vratové křídlo vyrobeno z jemného pozinkovaného plechu. Tato vrata jsou v daných rozměrech.
Ocelové křídlo výklopných vrat je jištěno proti korozi pozinkováním a následnou povrchovou úpravou vypalovanou práškovou barvou na bázi polyesteru standardně v odstínu bílém RAL 9016. Dále lze vrata objednat v jakémkoli provedení barvy RAL.

Výklopná vrata

Novoferm K

Rám výklopných vrat je u typu Novoferm K tvořen uzavřenou třístrannou zárubní z pozinkovaného plechu. Ve spodní části je rám vybaven práhovým profilem. U typu Novoferm M je kvůli větším rozměrům rám v rozích plně zavařen a dodatečně šikmo vyztužen.

VYROVNÁNÍ STABILITY

Vyrovnání stability výklopných vrat  zajišťují vícenásobné bezpečnostní pružinové pakety. Pomocí tlumiče pružin a prostřednictvím kluzné lišty je zajištěna bezhlučná manipulace s vraty.

UZAMČENÍ VRAT

Uzamčení výklopných vrat u typu Novoferm K je zajištěna dvoustranným zablokováním nezávisle na podlaze pomocí výsuvných tyčí propojených se zámkem vrat. U typu Novoferm M a vrat s vloženými dveřmi je blokování svislé. Speciální zámek je vybaven cylindrickou vložkou se dvěma klíči. Dveře jsou opatřeny černým PVC madlem z vnější i vnitřní strany vrat.

Příslušenství – prosklení

Výklopná vrata prosklení
Výklopná vrata prosklení
Výklopná vrata prosklení
Výklopná vrata prosklení

Příslušenství – barevná madla

Výklopná vrata ovládání

Dodatečná izolace – 30 mm PUR oboustranně kašírováno, dodávka na plechu do 3m2, 6m2 a 9m2 (lze dodat také přímo z výroby). Madla mohou být dodána taktéž v jakékoliv RAL barvě.

Stavební připravenost

Montáž za otvor
Výklopná vrata stavební připravenost
Výklopná vrata stavební připravenost

Montáž do otvoru
Výklopná vrata stavební připravenost
Výklopná vrata stavební připravenost