Nabídka zdarma

Dřevěné žaluzie

Horizontální dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie díky přírodnímu materiálu evokují pocit přirozeného prostředí. Možnost výběru lamel dřevěných žaluzií z šířky 25, 35 a 50 mm a různých barevných odstínů lamel, šňůrek i žebříčků, nabízí řadu kombinací pro individuální zhotovení žaluzie včetně decentního sladění ovládacích komponentů. Dřevo – americká lípa a africké dřevo – abachi dodají celému interiéru dokonale luxusní vzhled plný harmonie a pohody. Lamely dřevěných žaluzií je možné dodat také v laminované úpravě, pro kterou je typická zcela nová – jiná struktura dřeva.

Dřevěné žaluzie Dřevěné žaluzie s lamelou 50mm

Dřevěné žaluzie – s lamelou 25 mm

Lamely dřevěných žaluzií o šířce 25 mm jsou vloženy do provázkového nebo páskového žebříčku. Ovládají se šňůrkami – typy STANDARD a KOMFORT, skleněnou tyčí – typ ELITE, nebo nekonečným řetízkem – typ EUROKOMFORT. Některé z těchto produktů dodáváme také s motorovým ovládáním.

Dřevěné žaluzie – s lamelou 35, nebo 50 mm

Lamely dřevěných žaluzií o šířce 35mm, nebo 50mm jsou vloženy do provázkového nebo páskového žebříčku. Ovládají se šňůrkami (nebo motorovým ovládáním) – KOMFORT. Zvláštním typem jsou RETRO žaluzie s designovým dřevěným horním profilem a mosazným kováním.

Vertikální dřevěné žaluzie

Dřevěné vertikální žaluzie přináší do domácnosti přírodní prostředí, nádhernou dekoraci a komfort. Dřevěné vertikální žaluzie se vyrábějí s lamelou o šířce 89 mm.

Možnosti provedení dřevěných žaluzií

Dřevěné žaluzie
Dřevěné žaluzie bílé, černé
Dřevěné žaluzie na míru
Kvalitní dřevěné žaluzie
Dřevěné žaluzie - ostrava, opava, olomouc, havířov, karviná, frýdek místek
Dřevěné žaluzie vnitřní
Dřevěné žaluzie venkovní
Dřevěné žaluzie

 

 

 

 

Ceny dřevěných žaluzií

Cenu dřevěných žaluzií ovlivňují především rozměry, druh použitého dřeva, šíře lamely a povrchová úprava. Chcete zjistit cenu dřevěných žaluzií, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás...