Nabídka zdarma

Duo roleta

Duo roleta, Twintex, Roleta Zebra

Duo roleta, Twintex, nebo také roleta den a noc, či roleta zebra je roleta se speciání dekorativní látkou, která zaručuje vysoký stupeň regulace světla. Odtud je odvozen název Duo roleta (roleta zebra) – nebo-li zdvojená látka. Díky umístění látky na obou stranách hřídele a speciálnímu spodnímu profilu může docházet k regulaci průniku světla podobně jako u žaluzií. Duo roleta je umístěna v bílé, nebo stříbrné kazetě se standardním umístěním na strop. Kazetu lze lakovat do barev dle vzorníku RAL. Ovládání rolety Twintex je manuální na řetízek nebo pomocí pohonů 230V nebo 24V.

Duo roleta, roleta twintex, roleta zebra

Duo roleta (Twintex, Roleta Zebra)

 Látka duo rolety (zebra) je horizontálně pruhovaná přičemž se střídají zatemňující a stínící prvky. Jeden konec látky je připevněn k navíjecí trubce za pomocí oboustranné lepící pásky a druhá je připevněna k zadní straně kazety. Ve spodní části rolety klouže přes odvalovací tyč zátěžové lišty.

Díky speciálnímu spodnímu profilu lze látku s horizontálními pruhy „zavřít“ nebo „otevřít“. Dochází tak k perfektní regulaci světla s výrazným dekoračním efektem.

Technické specifikace Duo rolety

  • Minimální šířka rolety Duo rolety je 300 mm
  • Maximální šířka rolety Duo rolety je 3000 mm
  • Maximální výška rolety Duo rolety je 2600 mm

Možnosti provedení Duo rolet

Duo roleta, twintex, roleta zebra

Duo rolety, Twintex, roleta zebra

Duo rolety, roletožaluzie Twintex

Duo rolety, twintex, roleta zebra

Duo rolety, Twintex

Duo rolety, Roleta zebra

Duo roleta, Twintex, roleta zebra

Duo roleta, Twinroll

 

 

 

 

 Ceny rolet Twintex (zebra)

Cenu rolet Twintex (Zebra) ovlivňují především rozměry,  typ použité látky a také to, zda se jedné o roletu s kazetou, nebo bez kazety. Chcete zjistit cenu rolety, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás...

 

Často hledané výrazy:
Twintex, Roleta zebra, Twinroll, Duo-rolety, Roleta den a noc