Nabídka zdarma

Plisé

Plisé – plisované rolety

Plisé - plisé žaluzie, plisé rolety

Plisé rolety v provedení UP/DOWN a vybavené systémem EASY WASH pro snadné praní

Plisé rolety jsou určeny pro ty, kteří chtějí bydlet stylově a kladou přitom velký důraz na perfektní ochranu před světelnými paprsky. Kolekce plisé rolet nabízí  široký výběr barev i materiálů v různém stupni průsvitnosti světla a technických provedení téměř pro každou míru a formu okna nebo dveří. Samozřejmostí je dokonalé zpracování plisé rolet. Plisé rolety je možné ovládat tahem, šňůrkou, řetízkem, klikou nebo motorem. Standardní profil plisé je v barvách přírodní elox, bílá nebo hnědá. A profil u řetízkového ovládání je v barvách přírodní elox nebo bílá.

Plisé pro atypická okna

Plisé je ideální pro atypická okna. Lze vyrobit plisé trojúhelníkových, kruhových, lichoběžníkových, trapézových a dalších tvarů.

Plisé XL

Nabízíme také možnost plisé XL, což je plisé s 50 mm sklady pro zastínění větších prosklených ploch. Jedná se o volně visící plisé rolety, hladké, ražené, nebo s potiskem.

Plisé den a noc

Plisé den a noc je v podstatě zdvojená plisé žaluzie. Spodní část slouží k zatemnění, horní část plisé je většinou transparentní a slouží především, jako luxusní dekorace.

Duetto – dvojité plisé rolety

Duetto je speciální typ plisé rolety, jejíž látka je zdvojená a při pohledu ze strany připomíná plástev medu. Výhodou rolet duetto jsou především vynikající izolační vlastnosti, které oceníme zejména v zimních měsících. Duetto v provedení BlackOut zcela jsou schopny vaše okna zcela zatemnit. Kromě toho jsou veškeré napínací šňůry umístěny uvnitř rolety – duetto působí velmi kompaktním dojmem.

Možnosti provedení plisé rolet

Plisé

Provedení STANDARD

Plisé rolety

Provedení UP/DOWN

Plisé den a noc

Provedení DEN/NOC

Plisé pro střešní okna a zimní zahrady

provedení PLAFOND

plisé

Interiérové provedení

plisé žaluzie

Standardní provedení

plisé rolety

Provedení UP/DOWN

plisé lze kombinovat se závěsy

Provedení UP/DOWN

 

 

 

 

 

 

 

Plissé – typy a tvary

Největší výhodou plisé žaluzií je jejich použití pro všechny typy oken včetně atypických – včetně trapézových a lichoběžníkových. Plisé žaluzie jsou vhodné i pro zastínění střešních oken, zimních zahrad a prosklených fasád.

plisé žaluzie plisé rolety Plisé
Plisé, plissee Plisované žaluzie Plisované rolety
Plisé Ostrava Plisé Opava Plisé
Plisé Plisé Plisé
Plisé do oken Plisované rolety do oken Plisé
Plisé Plisé do atypických oken Plisé atypických tvarů
Plisé Plisé Plisé
Plisé Plisé Plisé
Plissé Plisé Plisé
Plisé Plisé Plisé

Plissé – Technické informace (údaje v mm):

Typ plissé Ovládání Profil Min. šíře Max. šíře Max. výška
Volně visící Šňůrkové 24 x 14 300 dle textilie 3000
Řetízkové 26 x 28 500 dle textilie 3000
S bočním vedením Šňůrkové 24 x 14 300 dle textilie 3000
Řetízkové 26 x 28 500 dle textilie 3000
Pro střešní okna Šňůrkové 24 x 14 300 1500 2000
Tyčkou 24 x 14 300 1500 2000
Plafond 24 x 14 500 1500 4000

Plisé pro zimní zahrady

Plisé rolety jsou snad nejideálnějším stínícím prostředkem pro zimní zahrady. Nejenže výborně zastíní veškeré prosklené plochy, ale dokáže zastínit i velké plochy prosklených střech. Toto provedení plisé se nazývá plafond. Ovládání plafondu je stejné, jako u standardního plisé, případně motorické s dálkovým ovládáním.

Ceny plisé

Cenu plisé ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a typ použité látky. Chcete zjistit cenu plisé, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás...