Nabídka zdarma

Látkové rolety

Interiérové látkové rolety

Látkové rolety

Látkové rolety se původně objevovaly v oknech pouze jako stínící prvek. Dnes se látkové rolety používají v interiéru především jako dekorace. Jejich původní funkce je ale zachována. Umožňují to nové materiály, široká škála barev, nové vzory a moderní design ovládacích systémů.

Ovládání látkové rolety se děje řetízkovým nebo pružinovým mechanismem, možnost motorického provedení a elektrického řízení.

Řetízkový mechanismus látkové rolety zaručuje bezproblémové navíjení látky tzv. „klik“ systém – umožňuje snadnou výměnu látkové rolety.

 

Látkové rolety – popis

  • Tkaniny pro látkové rolety jsou výhradně s oboustranným zátěrem
  • Látkové rolety mají navíjecí mechanismy s možností rychlé a snadné montáže
  • Tkanina látkové rolety je navíjena na tenkostěnnou svařovanou hliníkovou trubku s průměrem 25, 28 nebo 38 mm
  • Tkaniny pro látkové rolety jsou zpracovávány na nejmodernějších ultrasonových řezacích strojích
  • Látkové rolety nabízíme i s dalšími doplňky: vodící lanka, montážní profily, omezovače rychlosti navíjení, sdružení rolet, atypické tvary rolet

Látkové rolety s potiskem a doplňky Kytch!

Vyhotovíme vám roletu na míru s jakýmkoliv vámi vybraným motivem. Oblíbená fotografie, grafika, firemní logo, citát, nebo kresba. Potisk je realizován na speciální plátno pomocí digitálního tisku v nejvyšší možné kvalitě s minimální životností 25 let.

Možnosti provedení látkových rolet

Látkové rolety
Látkové rolety s retro vzorem
Látkové rolety do oken
Látkové rolety
Látkové rolety na okna
Látkové rolety
Látkové rolety - Ostrava, Opava
Látkové rolety

 

 

 

 

Látkové rolety od nás

Látkové rolety dodáváme vyrobené na míru ve všech provedeních, dle vašeho výběru z cca 800 typů látek a různých typů ovládání a konzol. Samozřejmostí je barevné sladění s ostatními stínícími prvky, interiérem a nábytkem.

Látkové rolety můžete vidět a vyzkoušet v našich Showroomech Ostrava a Opava

Ceny látkových rolet

Cenu látkových rolet ovlivňují především rozměry a typ použité látky. Chcete zjistit cenu rolet, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás...