Nabídka zdarma

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken – typ Standard

Rolety do střešních oken

Roleta do střešního okna v provedení Economy

Rolety do střešních oken řady Standard – ekonomická varianta. Má tři upevňovací háčky umístěné na obou stranách okna. Umožňuje nastavení rolety ve třech různých pozicích. Roleta je upevněna v kovových konzolách – jednoduchý systém zaručuje velmi účinné a dekorativní zastínění.

Rolety do střešních oken jsou určeny pro veškerá okna Fakro, Velux, Roto a další…

Rolety do střešních oken – typ Exclusive

Rolety do střešních oken

Roleta do střešního okna v provedení Exclusive

Rolety do střešních oken řady Exclusive zaručují dokonalé zatemnění místnosti. Systémově profesionální řešení – látka je v bočních alu profilech vypnuta a vedena pomocí pvc „čoček“, které zabraňují „vypadnutí“ látky z profilů. Barva profilů je stříbrná ( přírodní elox ) nebo bílá. Boční profily umožňují nastavit roletu v jakékoliv poloze.

Rolety do střešních oken řady Exclusive jsou určeny především pro okna Velux, Fakro a Roto, ale mohou být použity v jakýchkoliv střešních oknech, včetně atypických….

Ceny rolet do střešních oken

Cenu rolet do střešních oken ovlivňují především typ okna a typ použité látky. Chcete zjistit cenu rolet do střešních oken, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás...

Rolety do střešních oken v obou typech provední si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu Ostrava a Opava.