Bavona – NOVINKA!

Samostatně stojící pergola Bavona

Pergola Bavona

Samostatně stojící pergola Bavona je top produktem švýcarské firmy Stobag. Jedná se modulární systém samostatně stojící terasové pergoly ve tvaru krychle. Moderní design, mohutná a přesto lehká konstrukce, perfektní ochrana proti slunci, dešti i větru činí z pergoly Bavona to nejlepší z oblasti zahradní architektury.

Modulární střešní systém

Pergolu Bavona dodáváme s nepromokavým motorem řízeným baldychýnem Softtop, nebo s hliníkovým lamelovým systémem Inclineable. Tento systém slouží za slunečních dní jako slunolam. Za deště se promění ve 100% dešti odolnou střechu. Samozřejmostí je integrovaný systém odvodu vody Run Off.

Ochrana proti větru

Pergolu Bavona můžeme doplnit posuvnými stěnami z nerozbitného skla, čímž získáme ochranu proti větru. Díky tomuto řešení spolu s modulárním střešním systémem získáme pergolu, kterou můžeme využívat při jakémkoliv počasí.

Doplňky

Mezi standardní doplňky patří sluneční a dešťová automatika, dálkové ovládání střešního stínění, LED osvětlení. Pergolu můžeme doplnit o terasové topení a využívat tak pergolu celoročně