Samostatně stojící markýzy a boční clony

Samostatně stojící markýzy a boční clony

Samostatně stojící markýzy

Samostatně stojící markýza Boxmobil

Markýza Boxmobil OS7000

Samostatně stojící markýza Boxmobil s kloubovými rameny je složená ze dvou kazetových clon Tendabox připevněných na speciální konstrukci. Každá strana je ovládána individuálně….

více…

Samostatně stojící markýzy

Samostatně stjící markýza Ombramobil

Markýza Ombramobil OS4000

Samostatně stojící oboustranná markýza Ombramobil s kloubovými rameny a kastlíkem, který zataženém stavu chrání látku. Konstrukce je mobilní…

více…

Samostatně stojící markýzy

Boční clona Stobag Siro a Siro-Flex

Siro SR4000 / SR5000 / Siro-Flex SR6000 Boční zastínění

Boční svislá clona (roleta) Siro je ideální výrobek pro dodatečné zastínění teras, balkonů a pergolových konstrukcí. Lze ji též využít jako ochranu proti větru a nežádoucím pohledům…

více…

Samostatně stojící markýzy a boční clony – výhody

Jednou z hlavních výhod samostatně stojící markýzy je možnost použití v celé řadě míst. Ať už je to ve své vlastní zahradě, na hřištích či příjemné venkovní restauraci – volně stojící stínící systém nabízí velké množství možností pro účinnou ochranu proti slunci v domácím nebo komerčním prostředí. Díky spolehlivé technologii STOBAG umožňují kloubová ramena zastínit plochu až 46 m2.

Boční clona neslouží jen jako ochrana před sluncem, ale i před zvědavými pohledy či obtěžujícím průvanem. Clona  je složena v elegatním kastlíku a v zataženém stavu je chráněna před nepřízní počasí.