Novinky v naší nabídce

Nový konfigurátor Markýz

Konfigurátor markýz

Plánujete markýzu na terasu, pergolu, či fasádní clonu? Potřebujete zastínit zimní zahradu? Díky konfigurátoru markýz Stobag si můžete udělat lepší představu, jak by měla vaše budoucí markýza vypadat. V konfigurátoru si můžete zvolit typ a barvu látky i barvu konstrukce, výsledný návrh pak můžete odeslat na svůj mail.

Konfigurátor markýz

Balkonová markýza Purabox

Balkonová markýza Purabox

Balkonová markýza Purabox

Kazetová markýza Purabox je horkou novinkou v naší nabídce. Jedná se o nejmodernější a nejkompaktnější markýzu vůbec. Vyznačuje se nadčasovým a elegantním designem, možností nastavení sklonu v rozmezí 0 – 90° a možností montáže na zeď, do stropu, či na krokve…

více zde…

Pregola Bavona

Pergola Bavona

Pergola Bavona

Pergola Bavona v netradičním kubickém provedení je další novinkou v naší nabídce. Samostatně stojící pergola Bavona je top produktem švýcarské firmy Stobag. Jedná se modulární systém samostatně stojící terasové pergoly ve tvaru krychle. Moderní design, mohutná a přesto lehká konstrukce, perfektní ochrana proti slunci, dešti i větru činí z pergoly Bavona to nejlepší z oblasti zahradní architektury…

více zde…

Pergola Melano

Pergola Melano

Pergola Melano

Hliníková pergola Melano je vyvinuta jako integrované řešení zastínění (proti slunci i dešti) a vyrobena z kvalitních materiálů. Umístěním stříšky Melano můžeme docílit velkorysého posezení v zahradní restauraci nebo vytvořit díky Středomořskému charakteru kouzlo dovolené i doma. Stříšku můžeme instalovat také mezi dvě budovy (zdi) a nebudou použity nosné konstrukce. Na bočních stěnách můžou být použity nastavitelné posuvné zasklívací systémy, které brání případnému větru či dešti. Nízkoenergetická LED osvětlení jsou nenápadným, ale užitečným doplňkem.

více…

Pergola Rivera

Pergola Rivera

Pergola Rivera

Pergola Rivera je další novinkou v naší nabídce venkovního stínění. Jedná se o konstrukci s mohutnými hliníkovými prvky. Pergola Rivera se používá především pro velkoplošné zastínění (až 105 m2). Je ideální pro zahrádky restaurací, bister a cukráren, ale může být použita i v privátním sektoru.

více…

Pergola Astano

Pergola Astano

Pergola Astano

Pergola Astano je další žhavou novinkou v naší nabídce. Jedná se o rafinovaný způsob venkovního zastínění mezi 2 budovami. Střechu pergoly tvoří hliníkový lamelový střešní systém, který umožňuje regulovat prostup denního světla, nebo robustní shrnovací markýza. Obě varianty poskytují navíc dokonalou ochranu před deštěm.

více…

Fasádní markýza Muralto

Fasádní markýza Muralto

Fasádní markýza Muralto

Svislá markýza Muralto se koncepčně odlišuje od běžných svislých clon a markýz tím, že je tvořena 2 látkami s různou hustotou, čímž umožňuje naprosto unikátním způsobem regulovat teplo a přirozené světlo v místnosti, ložnici, konferenční místnosti, kanceláři a to ve dne i v noci.

více…

Sklopná markýza Visombra

Sklopná markýza Muralto

Sklopná markýza Visombra

Sklopná markýza Visombra slouží k zastínění oken a fasád bytových a rodinných domů a komerčních objektů. V letních měsících chrání před sluncem a teplem a díky možnosti naklápění v rozmezí 0 – 180° umožňuje regulaci množství denního světla. Místo klasické látky může být použitá tkanina screen, nebo soltis…