O nás

Jsme velice potěšeni Vaší návštěvou na našich webových stránkách.

Historie

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Zabývali jsme se prodejem a realizací stínící techniky se zaměřením na horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. V roce 1998 jsme do našeho sortimentu zařadili také garážová vratavjezdové brány.

Současnost

V současné době se zaměřujeme na dodávku a montáž stínící techniky té nejvyšší kvality – římské roletydřevěné žaluziejaponské posuvné stěnylátkové roletyplisé baldachýny. Naší nabídku doplňují systémy venkovního stínění, jako jsou markýzyvenkovní žaluzie a venkovní rolety.

Mimo stínící techniku realizujeme i vjezdovou techniku, jako jsou sekčníodsuvná a průmyslová garážová vrata, a to včetně samostatných komponentů a doplňků.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími, zejména českými, ale i s evropskými výrobci v daných oborech. Dodáváme na trh výrobky nejen funkční, ale i s dokonalým designem. Našimi zákazníky jsou lidé a organizace žijící a působící v Moravskoslezském kraji a na Jesenicku.

Reference:
Justiční palác Brno
Domov sester Ostrava
Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
1.lékařská faktulta Univerzity Karlovy Praha

Námi dodávané výrobky si osobně můžete prohlédnout ve dvou našich vzorkovnách, a to v Ostravě a v Opavě. Případně nás můžete kontaktovat na infolince 800 148 963. Poptávku můžete také zaslat na email servis@havlovci.cz popř.využít kontaktní formulář „ZEPTEJTE SE“ a nechat si vypracovat cenovou kalkulaci zdarma.

Jsme odhodlaní uspokojovat naše zákazníky v jejich požadavcích zejména na špičkovou montáž výrobků, dokonalý vzhled a funkčnost, a to vše v co nejkratších termínech, za přiměřenou cenu.

Na případnou spolupráci se těší tým firmy HAVEL