Plisovaná okenní síť (POS) na střešní okna

Plisovaná síť proti hmyzu na střešní okno

Plisovaná síť proti hmyzu na střešní okna

Absolutní novinkou v oblasti ochrany před nežádoucím hmyzem je plisovaná síť s horizontálním a vertikálním výsuvem. Síť s vertikálním výsuvem se dá použít i jako dveřní síť.
Tento typ sítě na rozdíl od sítě Nobarrier však potřebuje podobně jako posuvné dveřní sítě rám, ve kterém se síť pohybuje. Zárukou kvality výrobku jsou trvanlivé materiály, které se vyznačují tvarovou stabilitou a odolností vůči povětrnostním vlivů a UV záření. Při výrobě těchto sítí se používají extrudované hliníkové profily a plisovaná síťovina vysoké kvality. Jsou lehce ovladatelné. Praktická a jednoduchá manipulace zvýhodňuje tento typ ochrany proti hmyzu před navíjecí sítě, které ne vždy bývají bezproblémové. Současně síť funguje jako účinný filtr, který zachytává nečistoty z venkovního prostředí, čímž chrání zdraví uživatelů. Můžeme Vám nabídnout širokou škálu barevného provedení a imitací dřeva.

Síťovina pro plisované sítě

Standardní síťovina je ze sklolaminátových vláken, opláštěných plastem, svařovaných vazným bodem s oky 1,41 x 1,58 mm. Pro speciální použití je k dispozici celá řada speciálních síťovin např. sítě na ochranu proti pylům Polltec, průsvitné sítě nebo sítě proti elektrickému smogu.

Dorazové díly

Veškeré dorazové díly jsou vyrobeny z materiálu, který málo podléhá opotřebení. Přitom se používají poniklované materiály jako např. ušlechtilá ocel, hliník nebo mosaz. Tím je zajištěno, že i po letech nedochází k rozdílům v barvě (např. miska madla potažená práškem z ušlechtilé oceli). Pojistka proti vyvěšení je neviditelně integrována v profilu křídla. Brání vypadnutí jednotlivých elementů při nesprávném použití.