Interiérové žaluzie

Horizontální žaluzie jsou prostředek používaný ke stínění oken, který se zpravidla skládá z nosníku (horní profil), horizontálních lamel, ze spodního profilu a z mechanizmu, pomocí kterého se provádí plynulá (pomocí naklopení lamel pod různými úhly) i postupná (vytahováním a spouštěním) regulace světla. Horizontální žaluzie bývají umístěny v exteriéru (venkovní žaluzie), v interiéru nebo mezi skly. Lamely horizontálních žaluzií se vyrábějí v různých šířkách (16, 25, 35, 50, 65, 80, 90…mm) a v různých tvarech. Šířka lamely se téměř vždy objevuje v označení typu žaluzie (např. C 50). Lamely horizontálních žaluzií bývají vyrobeny z různých materiálů. Nejčastěji je používán hliník, často bývají lamely dřevěné, případně pak také mohou být z plastu, textilie, koženky atd.

Žaluzie do oken

Interiérová žaluzie typu ISO systém je nejnovějším typem žaluzie do plastových oken a eurooken a vyznačuje se novými krytkami elegantního zaobleného tvaru. Interiérová žaluzie je ovládaná řetízkem, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosiče mohou být v barvě bílé, šedé a čtyřech odstínech hnědé barvy. Lamely žaluzie jsou ve dvou šířkách – 25 a 16 mm a na výběr je několik desítek barev, včetně pastelových barev a imitací dřeva. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Tento typ žaluzie lze vyrobit i v domykatelném (celostínícím) provedení a na přání zákazníka může být osazena brzdou, která zajišťuje aretaci lamel v jakékoli poloze bez nutnosti použití držáku řetízku.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie a fotožaluzie jsou velmi oblíbeným typem stínění, nejen v kancelářských prostorech. Mimo příjemného designu velmi dobře plní funkci regulace přirozeného světla. Nabízíme vám vertikální žaluzie v nekonečném množství možností vzhledu, z mnoha různých tkanin, ze dřeva, dřevěné tkaniny i z hliníku nebo z plastu. Všechny výrobky vám dodáme vyrobené na míru. Jako novinku nabízíme vertikální žaluzie s potiskem. Motivem může být vlastní fotografie, jakákoliv grafika, logo či text.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie díky přírodnímu materiálu evokují pocit přirozeného prostředí. Možnost výběru lamel z šířky 25, 35 a 50 mm a různých barevných odstínů lamel, šňůrek i žebříčků, nabízí řadu kombinací pro individuální zhotovení dřevěné žaluzie včetně decentního sladění ovládacích komponentů. Dřevo–americká lípa a africké dřevo-abachi dodají celému interiéru dokonale luxusní vzhled plný harmonie a pohody. Lamely dřevěných žaluzií je možné dodat také v laminované úpravě, pro kterou je typická zcela nová-jiná struktura dřeva.

Látkové rolety

Téměř kolem jednoho tisíce látek a barev je zárukou toho, že váš interiér bude působit nevšedně. Látkové rolety se vyrábějí jako klasické rolovací, nebo kazetové. Ovládají se řetízkem, proužinou, nebo motoricky.

Římské rolety

Římské rolety jsou ideálním stínícím prostředkem pro jakýkoliv interiér. Nepřeberné množství látek a tkanin, různé způsoby ovládání a snadná údržba, možnost kombinace s jinými typy stínění, ať již vnitřního, nebo venkovního, činí z římských rolet nejuniverzálnější stínicí prostředek. V interiéru působí svěžím a vzdušným dojmem s nádechem opravdového luxusu.

Plisé

Snad žádný jiný druh stínění neposkytuje takové možnosti, jako plisé. Montují se zpravidla na okenní křídlo a umožňují tak naprosto bezbariérový přístup k oknu. Mohou se montovat i na atypická okna. Provedení DOWN / UP je doslova revolucí v interiérovém stínění. Plisé jsou velmi vhodné i pro zastínění zimních zahrad.

Rolety pro střešní okna

Rolety pro typizovaná střešní okna Velux, Fakro a Roto, ale i pro atypická a velkoplošná střešní okna. Systém s hliníkovou kazetou, nebo ekonomicky výhodný systém pružinové rolety s distančními prvky. Kolekce látek zahrnuje širokou paletu tkanin, od transparentních, vhodných spíše pro místnosti orientované na sever až po tkaniny typu black-out, tedy zcela zatemňující.grafický prvek - čáragrafický prvek - čára

Proč si vybrat nás?   Výrobky na míru


Všechny naše výrobky jsou na milimetr vyráběny právě pro Vás. Samozřejmostí je technický návrh a poradenství na místě bez jakýchkoliv poplatků.


Široký výběr


Co nejlépe se snažíme Vaši představu přenést do reality. Ladíme jednotlivé komponenty dle Vašich požadavků, jak funkčně, tak designově.


   Kvalita a zkušenosti


Naše výrobky jsou jen od spolehlivých stabilních dodavatelů s tradicí a ověřenou kvalitou. Disponujeme vlastními proškolenými montážními týmy, kteří svou práci odvádějí skvěle více než 10 let.

grafický prvek - čára

Napsali jste o nás

číst více...

číst více...


ostrava - mapa