Sítě proti hmyu

Sítě proti hmyzu jsou tichým, ale velice užitečným pomocníkem každé domácnosti. Chrání nejen Vás, ale i Vaše potraviny před náletem hmyzu, který dokáže svou přítomností velice znepříjemnit pobyt v dané místnosti. Z řady typů a provedení, které sítě proti hmyzu nabízí, dokážeme klientovi nabídnout síť proti hmyzu nejen na okno, ale také na dveře. Uplatnění sítí proti hmyzu je široké, lze je použít do všech obytných objektů, restaurací, obchodů, administrativních i komerčních budov.

Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna, odolná proti teplotním změnám a korozi. Rám je z válcovaného extrudovaného hliníku, který je opatřen vypalovacím lakem. Sítě proti hmyzu nabízíme v široké škále barev nebo imitací dřeva. V naší nabídce naleznete sítě proti hmyzu – pevné, s lemem, odsazené, rolovací, posuvné dveře, plisované okenní, plisované dveřní, otočné a lítací dveře.

Pro správný výběr sítě proti hmyzu doporučujeme konzultaci s naším obchodním zástupcem přímo na místě, kam chcete síť umístit.Cena sítí proti hyzu

Cenu sítě proti hmyzu ovlivňují především rozměry a typ použité látky. Chcete zjistit cenu sítí, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?Cenová nabídka zdarma


grafický prvek - čáragrafický prvek - čára

Proč si vybrat nás?   Výrobky na míru


Všechny naše výrobky jsou na milimetr vyráběny právě pro Vás. Samozřejmostí je technický návrh a poradenství na místě bez jakýchkoliv poplatků.


Široký výběr


Co nejlépe se snažíme Vaši představu přenést do reality. Ladíme jednotlivé komponenty dle Vašich požadavků, jak funkčně, tak designově.


   Kvalita a zkušenosti


Naše výrobky jsou jen od spolehlivých stabilních dodavatelů s tradicí a ověřenou kvalitou. Disponujeme vlastními proškolenými montážními týmy, kteří svou práci odvádějí skvěle více než 10 let.

grafický prvek

Napsali jste o nás

číst více...

číst více...


ostrava - mapa