Garážová, průmyslová vrata a rolovací mříže

Garážová vrata, průmyslová vrata a rolovací mříže slouží k uzavření nebo k oddělení prostor od okolí. Jejich pomocí ve většině případů uzavíráme garáže, výrobní nebo skladové prostory a dílny. Rolovací mříže nejčastěji používáme pro bezpečné uzavření prodejních prostor.

Garážová vrata Lomax

Společnost Lomax je předním českým výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií. Díky široké škále dezénů a barev, designovým prvkům a špičkovým technickým parametrům jsou vrata Lomax právem jedničkou na trhu nejen u nás, ale i v zahraničí. Na veškerá vrata, která jsou vyráběna na míru, poskytujeme 10-ti letou záruku.

Jak si vybrat garážová vrata?

Sekční vrata

Ať už hledáte vhodná vrata do stávající či nové garáže a vyžadujete maximální komfort, perfektní izolační vlastnosti, tichý chod a prodlouženou záruku 10 let, pak jsou pro vás určena sekční vrata Lomax.

Posuvná vrata

Hledáte vrata, která můžete využívat i jako dveře? Potřebujete průchod pro jízdní kola, sekačku, nebo motorku? Posuvná vrata vám umožní průchod do garáže, aniž byste ji museli zcela otevírat. Samozřejmostí jsou perfektní izolační vlastnosti, tichý pohon a desetiletá záruka.

Rolovací vrata

Jestliže v garáži nemáte příliš mnoho místa, můžete si vybrat rolovací vrata Lomax. Jsou vhodná pro všechny typy staveb, ale i pro samostatně stojící garáže.

Garážová vrata na míru

Veškeré naše produkty dodáváme ve většině případů vyrobené na míru. Dodáváme jen výrobky, které svou kvalitou a designem splní vaše požadavky jak na příznivou cenu, tak na kvalitu, funkčnost a vzhled tak, aby dodaly vašemu domovu nebo firmě punc dokonalosti a vám samotným dobrý pocit z fungujícího kvalitního výrobku. U všech výrobků je u nás standardem prodloužená záruční doba.

Ovládání a dolplňky

Všechna naše garážová vrata si můžete objednat vybavené pohonem s dálkovým ovládáním, které vám umožní jejich ovládání bez větší námahy. Pohony můžeme doplnit o GSM klíč, který umožní ovládání, kde budete v dosahu signálu vašeho mobilního operátora.V našem showroomu v Ostravě vám můžeme předvést funkční vzorky sekčních vrat s odsuvem pod strop (v barvě silver, s pohonem typu speed, s dálkovým ovládáním), s odsuvem do boku (v šedé železoslídové barvě, která dodává vratům metalický prvek, s dálkovým ovládáním) a rolovací vrata (v šedé barvě RAL 9006, s ovládáním na zdi).Cena garážových vrat

Cenu garážových vrat ovlivňují především rozměry, provedení, pohon a ovládání. Chcete zjistit cenu vrat, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?Cenová nabídka zdarma


grafický prvekgrafický prvek

Proč si vybrat nás?   Výrobky na míru


Všechny naše výrobky jsou na milimetr vyráběny právě pro Vás. Samozřejmostí je technický návrh a poradenství na místě bez jakýchkoliv poplatků.


Široký výběr


Co nejlépe se snažíme Vaši představu přenést do reality. Ladíme jednotlivé komponenty dle Vašich požadavků, jak funkčně, tak designově.


   Kvalita a zkušenosti


Naše výrobky jsou jen od spolehlivých stabilních dodavatelů s tradicí a ověřenou kvalitou. Disponujeme vlastními proškolenými montážními týmy, kteří svou práci odvádějí skvěle více než 10 let.

grafický prvek

Napsali jste o nás

číst více...

číst více...


ostrava - mapa