Garážová, průmyslová vrata a rolovací mříže

Garážová vrata, průmyslová vrata a rolovací mříže slouží k uzavření nebo k oddělení prostor od okolí. Jejich pomocí ve většině případů uzavíráme garáže, výrobní nebo skladové prostory a dílny. Rolovací mříže nejčastěji používáme pro bezpečné uzavření prodejních prostor.

Garážová vrata Lomax

Společnost Lomax je předním českým výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií. Díky široké škále dezénů a barev, designovým prvkům a špičkovým technickým parametrům jsou vrata Lomax právem jedničkou na trhu nejen u nás, ale i v zahraničí. Na veškerá vrata, která jsou vyráběna na míru, poskytujeme 10-ti letou záruku.

Jak si vybrat garážová vrata?

Sekční vrata

Ať už hledáte vhodná vrata do stávající či nové garáže a vyžadujete maximální komfort, perfektní izolační vlastnosti, tichý chod a prodlouženou záruku 10 let, pak jsou pro vás určena sekční vrata Lomax.

Posuvná vrata

Hledáte vrata, která můžete využívat i jako dveře? Potřebujete průchod pro jízdní kola, sekačku, nebo motorku? Posuvná vrata vám umožní průchod do garáže, aniž byste ji museli zcela otevírat. Samozřejmostí jsou perfektní izolační vlastnosti, tichý pohon a desetiletá záruka.

Rolovací vrata

Jestliže v garáži nemáte příliš mnoho místa, můžete si vybrat rolovací vrata Lomax. Jsou vhodná pro všechny typy staveb, ale i pro samostatně stojící garáže.

Garážová vrata na míru

Veškeré naše produkty dodáváme ve většině případů vyrobené na míru. Dodáváme jen výrobky, které svou kvalitou a designem splní vaše požadavky jak na příznivou cenu, tak na kvalitu, funkčnost a vzhled tak, aby dodaly vašemu domovu nebo firmě punc dokonalosti a vám samotným dobrý pocit z fungujícího kvalitního výrobku. U všech výrobků je u nás standardem prodloužená záruční doba.

Ovládání a dolplňky

Všechna naše garážová vrata si můžete objednat vybavené pohonem s dálkovým ovládáním, které vám umožní jejich ovládání bez větší námahy. Pohony můžeme doplnit o GSM klíč, který umožní ovládání, kde budete v dosahu signálu vašeho mobilního operátora.V našem Studiu v Ostravě vám můžeme předvést funkční vzorky sekčních vrat s odsuvem pod strop (v barvě silver, s pohonem typu speed, s dálkovým ovládáním), s odsuvem do boku (v šedé železoslídové barvě, která dodává vratům metalický prvek, s dálkovým ovládáním) a rolovací vrata (v šedé barvě RAL 9006, s ovládáním na zdi).Cena garážových vrat

Cenu garážových vrat ovlivňují především rozměry, provedení, pohon a ovládání. Chcete zjistit cenu vrat, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Studiu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?Cenová nabídka zdarma


grafický prvek - čáragrafický prvek - čára

Proč si vybrat nás?   Výrobky na míru


Všechny naše výrobky jsou na milimetr vyráběny právě pro Vás. Samozřejmostí je technický návrh a poradenství na místě bez jakýchkoliv poplatků.


Široký výběr


Co nejlépe se snažíme Vaši představu přenést do reality. Ladíme jednotlivé komponenty dle Vašich požadavků, jak funkčně, tak designově.


   Kvalita a zkušenosti


Naše výrobky jsou jen od spolehlivých stabilních dodavatelů s tradicí a ověřenou kvalitou. Disponujeme vlastními proškolenými montážními týmy, kteří svou práci odvádějí skvěle více než 10 let.

grafický prvek

Napsali jste o nás

číst více...

číst více...


ostrava - mapa