Látkové rolety

Horizontální žaluzie jsou prostředek používaný ke stínění oken, který se zpravidla skládá z nosníku (horní profil), horizontálních lamel, ze spodního profilu a z mechanizmu, pomocí kterého se provádí plynulá (pomocí naklopení lamel pod různými úhly) i postupná (vytahováním a spouštěním) regulace světla. Horizontální žaluzie bývají umístěny v exteriéru (venkovní žaluzie), v interiéru nebo mezi skly. Lamely horizontálních žaluzií se vyrábějí v různých šířkách (16, 25, 35, 50, 65, 80, 90…mm) a v různých tvarech. Šířka lamely se téměř vždy objevuje v označení typu žaluzie (např. C 50). Lamely horizontálních žaluzií bývají vyrobeny z různých materiálů. Nejčastěji je používán hliník, často bývají lamely dřevěné, případně pak také mohou být z plastu, textilie, koženky atd.

Římské rolety

Interiérová žaluzie typu ISO systém je nejnovějším typem žaluzie do plastových oken a eurooken a vyznačuje se novými krytkami elegantního zaobleného tvaru. Interiérová žaluzie je ovládaná řetízkem, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosiče mohou být v barvě bílé, šedé a čtyřech odstínech hnědé barvy. Lamely žaluzie jsou ve dvou šířkách – 25 a 16 mm a na výběr je několik desítek barev, včetně pastelových barev a imitací dřeva. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Tento typ žaluzie lze vyrobit i v domykatelném (celostínícím) provedení a na přání zákazníka může být osazena brzdou, která zajišťuje aretaci lamel v jakékoli poloze bez nutnosti použití držáku řetízku.

Plisé

Vertikální žaluzie a fotožaluzie jsou velmi oblíbeným typem stínění, nejen v kancelářských prostorech. Mimo příjemného designu velmi dobře plní funkci regulace přirozeného světla. Nabízíme vám vertikální žaluzie v nekonečném množství možností vzhledu, z mnoha různých tkanin, ze dřeva, dřevěné tkaniny i z hliníku nebo z plastu. Všechny výrobky vám dodáme vyrobené na míru. Jako novinku nabízíme vertikální žaluzie s potiskem. Motivem může být vlastní fotografie, jakákoliv grafika, logo či text.

Rolety pro střešní okna

Dřevěné žaluzie díky přírodnímu materiálu evokují pocit přirozeného prostředí. Možnost výběru lamel z šířky 25, 35 a 50 mm a různých barevných odstínů lamel, šňůrek i žebříčků, nabízí řadu kombinací pro individuální zhotovení dřevěné žaluzie včetně decentního sladění ovládacích komponentů. Dřevo–americká lípa a africké dřevo-abachi dodají celému interiéru dokonale luxusní vzhled plný harmonie a pohody. Lamely dřevěných žaluzií je možné dodat také v laminované úpravě, pro kterou je typická zcela nová-jiná struktura dřeva.grafický prvek - čáragrafický prvek - čára

Proč si vybrat nás?   Výrobky na míru


Všechny naše výrobky jsou na milimetr vyráběny právě pro Vás. Samozřejmostí je technický návrh a poradenství na místě bez jakýchkoliv poplatků.


Široký výběr


Co nejlépe se snažíme Vaši představu přenést do reality. Ladíme jednotlivé komponenty dle Vašich požadavků, jak funkčně, tak designově.


   Kvalita a zkušenosti


Naše výrobky jsou jen od spolehlivých stabilních dodavatelů s tradicí a ověřenou kvalitou. Disponujeme vlastními proškolenými montážními týmy, kteří svou práci odvádějí skvěle více než 10 let.

grafický prvek

Napsali jste o nás

číst více...

číst více...


ostrava - mapa